Alternatívna liečba prírodnými produktami.

Bylinné prípravky HerballMedix

UroClean 

Cena:
Dostupnosť:na sklade
Množstvo:
UroClean
UroClean má čistiaci, močopudný ,dezinfekčný a antibakteriálny účinok, hlavne pri liečení neduhov týkajúcich sa obličiek,močového mechúra a močových ciest. Pomáha tiež pri dne, a to regulovaním látkovej výmeny, reumatizme, rozpúšťa kamene v obličkách alebo močovom mechúri a tiež znižuje hodnotu cholesterolu.
Ďalej sa používa pri :
- všetkých ochoreniach prostaty,
- chorobách ľadvin a močového mechúra,
- potiažach zažívacieho traktu,
- poškodení sliznice úst
- tvorbe zápalených výpotkov,
- krvácaní konečníku,
- menstruačnych potiažach.

Dávkovanie: Dospelí v prvých 3 dňoch užívať 10 kvapiek 2x denne a dávku behom dalších dní postupne zvyšovať maximálne na 20 kvapiek 2x denne. Pred použitím fľaštičku pretrepte. Extrakt nakvapkajte do pohára, pridajte min. 0,5 dl vody a po 1 minute vypite.

Zloženie: Betula Pendula L., Vaccinium vitis-idaea L., Juniperus communis L., Solidago virgaurea L., Epilobium parviflorum L., Achillea millefolium L., Rubus fruticosus L., minerálna voda a Ethanol 25 - 30%.

Balenie: 30 ml

Upozornenie: Vo všetkých prípadoch užívania nasleduje po 3. týždňoch 1. týždeň pauza. Skladujete v suchu pri izbovej teplote. Nie je určené pre deti do 3. rokov a tehotné ! Výrobok nie je náhradou pestrej stravy, neprekračujte doporučené dávkovanie.Nevhodné pre deti !


« späť
WebZdarma.cz